2 działki na sprzedaż Duszniki Zdrój – Podgórze

OKAZJA !!! 2 DZIAŁKI DO SPRZEDANIA o powierzchni łącznej 3559m2, DUSZNIKI ZDRÓJ – Podgórze, 2 km od Parku Zdrojowego Dusznik Zdrój. Ładnie usytuowana, BARDZO NASŁONECZNIONA, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, w pobliżu lasu.

W studium MPZP dopuszczona zabudowa pensjonatowo-hotelowa. Można je również podzielić na 3 działki o minimalnej powierzchni 1000m2.

Teren atrakcyjny latem i zimą. Okolica sprzyja uprawianiu turystyki pieszej, rowerowej oraz sportów zimowych. Niedaleko znajduje się Jamrozowa Polana i jej słynne trasy dla narciarzy biegowych.  

W Podgórzu są już 2 wyciągi narciarskie. Jednakże, włodarze Dusznik, chcąc pobudzić turystykę przygotowują plany rozwoju tej części miasta i myślą o kolejnych 6-7 wyciągach. W niedalekiej przyszłości ma również powstać kolej gondolowa łącząca Duszniki Zdrój z Zieleńcem ze stacją pośrednią na Podgórzu.

https://www.google.pl/maps/@50.3795606,16.376111,308m/data=!3m1!1e3

Wyśmienity dojazd do ośrodka sportów zimowych w Zieleńcu, z innych atrakcji w okolicy można wspomnieć o Górach Stołowych, Terenach wspinaczkowych w Szczytnej, w okolicy wiele szlaków pieszych i rowerowych. Odległość 2 km do Parku Zdrojowego w Dusznikach wręcz stwarza wyśmienity pretekst do spacerów i wizyt w restauracjach.

Media przy działce: energia woda, możliwość podłączenia do kanalizacji. Mili, spokojni sąsiedzi. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową, wygodny dojazd zimą.

cena łączna 479.000 zł (135zł/m2)

0